Odpoczynek z partnerem czy z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W związku z tym z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga lub Twoi zbzikowani oraz humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć walory oraz wady.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z przyjaciółką – atuty
Jeżeli wczasy są na plaży, na kempingu czy też pokrewnych okolicznościach – dużo osób śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak dużo ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, że macie takie same zamiłowania jakimkolwiek zagadnieniem. To też całe co niemiara doskonałego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się radami i sztuczkami – w końcu towarzysze są bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, znacznie więcej swobody i o wiele bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – walory
Oczywistych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi bezsprzecznie nie należy z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednak czasami defekty takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco wyraźne np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o idealnie gładką skórę, czy bezbłędnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Finalnie jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama w takim razie zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.